O násO nás

10 let na trhu!

Tato webová stránka, která je na trhu již 10 let, je jednou z předních lékáren na internetu. Naším cílem je dodávat bezpečné, generické léky za dobrou cenu! Naše společnost nabízí generické léky zasílané přímo z Indie. Každý z produktů, který na našich webových stránkách nabízíme, je vyráběný z toho nejlepšího surového materiálu a prvotřídních světových rostlin pěstovaných pro lékařské účely v Indii. Všechny rostliny jsou schváleny indickou asociací FDA a mají mezinárodní certifikát, což znamená, že naše produkty jsou zcela bezpečné.

Bezpečnost

Vaši bezpečnost bereme velmi vážně. Všechny produkty, které prodáváme, se řídí indickým zákonem o Lécích a kosmetice z roku 1940, a stejně tak podléhají i dalším příslušným pravidlům a podmínkám. Jsme si jistí, že jakýkoliv z těchto produktů bude vyhovovat Vašim potřebám jak nyní, tak i v budoucnu. 100% Vám za to ručíme! Na našich stránkách se dočtete o generických lécích více. Najdete zde informace o dávkování a balení, společně s dalšími relevantními nebo důležitými obecnými údaji. Všechny tyto informace si přečtěte ještě před objednáním zboží. Pokud si nejste užíváním některého konkrétního léku 100% jistí, konzultujte tuto skutečnost se svým lékařem. Pokud máte jakékoliv další dotazy, obavy nebo se jen chcete dozvědět více o nás a námi poskytovaných službách, tak se prosím obraťte na naši zákaznickou podporu. Náš tým je tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kontaktovat nás můžete e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím online chatu.

POchrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás velice důležitá. Vaše e-mailová adresa a osobní údaje nebudou nijak zneužity. Spam je ilegální a takovéto praktiky, nebo jim, podobné nepoužíváme. Pokud obdržíte jakýkoliv spam týkající se našich produktů nebo služeb, kontaktujte prosím naše oddělení zákaznické podpory, kde situaci určitě vyřešíte k Vaší spokojenosti.

Odpovědnost

Vše, co na těchto webových stránkách nabízíme, je 100% legální. Jsme zodpovědná společnost a řídíme se všemi platnými zákony. Objednávky zboží přes naše stránky jsou zcela bezpečné, neboť náš bezpečnostní systém zajišťuje, že všechny Vámi poskytnuté údaje budou uchovávány s diskrétností a naprosto spolehlivě. Pokud si u nás nějaké zboží objednáte, tak se nemusíte ničeho obávat. A jestli se při Vaší objednávce vyskytne nějaký problém (což se stává jen velmi zřídka), jako třeba že se zásilka zastaví na celním úřadě nebo ji ztratí přepravní společnost, tak nás okamžitě kontaktujte. Zboží Vám buď odešleme znovu nebo Vám vrátíme peníze. Naším hlavním zájmem je Vaše spokojenost!

Kontakt
Nebo odešlete kontaktní formulář.

Vyhledat pilulkyVyhledat pilulky

ReferenceReference
Tento týden mi dorazilo mé zboží. Moc Vám děkuji. Můžete si být jistí, že si objednám znovu!!!!! Má žena byla výsledkem a mnou více než překvapena... Cítil jsem se stejně, jako když mi bylo 18. Velice Vám děkuji. Zase o mně uslyšíte:) - David
Čtěte více »Čtěte více »
NovinkyNovinky
Live chat Online Chat


Náš platební program je certifikovaný
Secure shopping certificates